Триває профагітаційна робота

14 листопада 2022 року представники кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доценти Віолета Городиська, Світлана Івах, Алла Ревть разом із завідувачем кафедри професором Тетяною Пантюк провели зустрічі зі студентами 3 – 4 курсів Комунального закладу Львівської обласної ради «Самбірський фаховий педагогічний коледж імені Івана Филипчака». Метою зустрічі було ознайомлення студентів коледжу з освітньо-професійною програмою підготовки фахівців зі спеціальності 012 Дошкільна освіта у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Викладачі цікаво та інформативно розповіли про навчальні можливості й перспективи особистісного зростання студентів у нашому університеті. Їх виступ доповнили студенти групи ДО–18 Б Марія Ільба та Аліса Булеца – минулорічні випускники коледжу. Зустріч пройшла у доброзичливій та невимушеній формі і викликала значний інтерес у випускників коледжу.
Щиру подяку за організацію зустрічі та за багаторічну співпрацю викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти висловлюють адміністрації коледжу, зокрема директору Вантуху Володимиру Петровичу, заступнику директора з навчальної роботи Собковській Ользі Михайлівні та завідувачу відділення 012 Дошкільна освіта Сколець Ользі Костянтинівні.