Тренінги викладачів кафедри педагогіки та методики початкової освіти

У межах проєкту «Дитячі точки “СПІЛЬНО”», який впроваджувався Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), у серпні 2022 року було підписано Меморандум між Благодійною організацією «Українська освітня платформа» та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка.

Доцентка кафедри педагогіки та методики початкової освіти Оксана Жигайло, яка пройшла попередньо навчання за курсом «Життєві навички та психосоціальна підтримка в умовах надзвичайних ситуацій»,  провела тренінги «Надання психологічної підтримки дітям в умовах війни», «Мінна безпека», «Фасилітація ігрової взаємодії з людьми» у гуртожитку університету, на базі якого створено «Дитячу точку “СПІЛЬНО”».

Учасники наукових заходів мали можливість не тільки сформувати життєві навички в умовах надзвичайних ситуацій, але й відпочити, переглянути українські фільми та фізично потренуватися.