Тренінг «Невідкладна допомога – BLS» за участі доцентів кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології

8 березня 2023 року на факультет здоров’я людини та природничих наук  завітали учні Попелівського ЗЗСО І-ІІІ рівнів у супроводі ЗДВР і вчительки біології Віри Тупичак, з якими було проведено тренінг «Невідкладна допомога – BLS».

Доценти кафедри Віталій Філь та Олена Волошин упродовж тригодинного заняття, разом зі студентами факультету Павлом Гроздовим та Анною Савшак, провели з учнями заняття із надання першої домедичної допомоги, у якому учасники опанували правила поведінки і порядок дій під час огляду потерпілого та фіксації його в стабільне положення. Окрім теоретичної інформації, учасники тренінгу змогли також відпрацювати навички серцево-легеневої реанімації з використанням тренажерів Lilly та Little Anne, які отримав факультет у результаті реалізації програми міжнародного проєкту «Невідкладна допомога – BLS», організованого спільно з Університетом прикладних наук VIVES і підтримки неурядової організації VZW «ORADEA».

В учасників тренінгу залишилися дуже яскраві, позитивні враження, а найголовніше – напрацьовані навички, мета яких не розгубитися, не нашкодити і правильно допомогти в невідкладній ситуації.

Хочемо вірити, що ці знання і навички їм не знадобляться, але в нинішніх реаліях із ними вони почуватимуться впевненіше.

Після тренінгу учням було проведено екскурсію факультетом, де вони побачили зоологічний кабінет, різні експонати та опудала тварин, відвідали біохімічну лабораторію.

Принагідно, з учнями працівниками кафедри було проведено профорієнтаційну роботу та роздано рекламні матеріали про діяльність факультету й університету.

Висловлюємо щирі слова подяки вчительці біології Вірі Тупичак за співпрацю, яка триває уже багато років.