Тренінг кафедри педагогіки та методики початкової освіти

5 жовтня 2022 року для студентів І курсу спеціальності «Початкова освіта» і викладачів факультету початкової освіти та мистецтва за ініціативою доценток кафедри педагогіки та методики початкової освіти Лесі Колток і Соломії Ілляш було організовано тренінг «Шість цеглинок до успіху».

Учасники ознайомились із методикою діяльнісного навчання «Шість цеглинок» – практичним інструментом та дієвим засобом реалізації ігрових методів навчання у початковій школі. Особливу увагу модератори заходу приділили різноманітним тактильним вправам із конструкторами Lego Duplo та Lego System, якими LEGO Foundation забезпечує заклади освіти України. Час, відведений на навчання, пролетів швидко і непомітно, а першокурсники мали змогу відчути творчу атмосферу навчально-дослідної лабораторії сучасної початкової освіти й проявити себе у ролі активних учасників.

Після закінчення тренінгу завідувачка кафедри педагогіки та методики початкової освіти Ірина Садова відзначила виняткову роль ігрових і діяльнісних методів навчання у початковій школі та акцентувала на важливості проведення таких заходів для професійного зростання майбутніх учителів.