Тренінг «Бібліографічне обслуговування: інноваційні технології»

21 – 22 листопада 2017 року завідувач відділу обслуговування Світлана Мішуткіна провела тренінг «Бібліографічне обслуговування: інноваційні технології». Його учасниками стали студенти ІІ і ІІІ курсу філологічного факультету разом із доцентом Наталею Лазірко.

Цей тренінг став продовженням тематичних занять «Ресурси бібліотеки та підвищення інформаційної культури читачів», які студенти-філологи пройшли на І курсі й отримали знання про структуру каталогів та особливості пошуку в каталожних системах, аналітичні описи періодичних видань та збірників наукових праць, електронний каталог, тематичні рубрики, пошукові можливості автоматизованої інформаційної системи «УФД-Бібліотека».

Мета тренінгу – ознайомити студентів із новими інформаційними технологіями, підвищення рівня інформаційної культури та вміння сприймати значні обсяги інформації з подальшим її використанням. Світлана Мішуткіна ознайомила студентів із системою сучасних послуг, які надає віддаленим користувачам наша книгозбірня: віртуальна довідка, електронна доставка документів (ЕДД), визначення індексу УДК.

Студенти висловили бажання й надалі вивчати нові технології, які можуть задовольнити їх найрізноманітніші інформаційні запити, тож буде розроблено систему тренінгових занять, і вже з наступного семестру відбудеться їхнє систематичне проведення.

Запрошуємо долучитися викладачів та студентів філологічного факультету до навчання у нашій книгозбірні.