»

Теоретико-практичний онлайн-семінар на факультеті початкової та мистецької освіти

13 жовтня 2021 року в межах співпраці між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка відбувся теоретико-практичний онлайн-семінар «Сертифікація вчителя початкової школи: виклики та здобутки».
З вітальним словом виступили: завідувачка кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, докторка педагогічних наук, доцентка Наталія Мачинська; завідувачка кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі Дрогобицького університету, докторка філологічних наук, професорка Марія Федурко; завідувачка кафедри педагогіки та методики початкової освіти Дрогобицького університету доцентка Лілія Стахів.
Модераторками зустрічі були викладачки факультету початкової та мистецької освіти доцентки Світлана Луців і Леся Колток, які є експертками Державної служби якості освіти і здійснюють сертифікацію педагогічних працівників у Львівській області. На семінарі обговорювалися актуальні питання сертифікації педагогічних працівників початкової школи. Світлана Луців детально розкрила сутність проблеми сертифікації педагогічних працівників, проаналізувала основні етапи проведення сертифікації 2021 року. Леся Колток акцентувала увагу на вивченні практичного досвіду педагогічного працівника, на основних складових цього процесу та особливостях оцінювання учасника сертифікації.
Учасники теоретико-практичного семінару науково-педагогічні працівники та студенти-магістри активно обговорювали деталі й особливості організації та проведення сертифікації педагогічних працівників.