Святий Миколай завітав до дітей з числа ВПО

10 грудня до університетського гуртожитку прибула велика делегація друзів України, яка привезла подарунки від св. Миколая для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

Волонтери з Польщі Павел Рост і Лукаш Шульц як представники організації «Ukraina Marzen», приїхали зі своїми партнерами «Kuchnia wojskowa Piaski» (Даріуш Мішальський) та представниками WGPR Oddział Gostyń. Програма перебування гостей була насиченою та сповненою гарного настрою і сюрпризів.

Отримавши заздалегідь листи від українських дітей до св. Миколая, Павел Рост і Лукаш Шульц опублікували інформацію про них у місцевих ЗМІ. Кожен бажаючий громадянин Польщі міг взяти листа і придбати саме той подарунок, про який мріяла дитина. Як результат, понад 100 подарунків були доставлені до адресату.

Цього дня, до гуртожитку приєдналися і діти з числа ВПО, що живуть у місті Моршин. Подарунки всім дітям вручав св. Миколай, а всіх бажаючих на території гуртожитку, Даріуш Мішальський пригощав святковим бігусом на польовій кухні.

Для гостей з Польщі, діти теж приготували подарунок, це колядки на польській та українській мові, вірші до св. Миколая. І в цьому їм допомогла концертмейстер факультету початкової освіти та мистецтва Тамара Козій. Навіть відсутність світла у гуртожитку не завадила створити чудову та святкову атмосферу.

Керівництво університету висловлює щиру подяку нашим друзям з Польщі, пані Уляні Стасишин, яка супроводжувала та підтримувала польських гостей, найкращому св. Миколаю – Івану Гутнику (актору Льві́вського обласного академі́чного музи́чно-драмати́чного теа́тру і́мені Ю́рія Дрого́бича) а також команді волонтерів дрогобицького університету, які з початку військової агресії росії проти України, допомагають внутрішньо переміщеним особам, що проживають в університетському гуртожитку.

Окрема подяка благодійному фонду «Родини Веселих”(Андрій Веселий, Андрій Кравців), які вкотре підтримали акцію не лише фінансово але і юридично.

Разом до перемоги! Все буде Україна!