Свято, якого немає в жодному календарі

17 лютого на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбувся черговий випуск студентів магістрів. Цього дня 37 студентів отримали свої довгоочікувані дипломи магістра. Бентежні й зашарілі, горді й схвильовані, сором’язливі і впевнені – саме такими запамʼяталися наші випускники в цей день.

Привітати тепер уже колишніх студентів зібралися керівництво факультету, професорсько-викладацький склад та студентське самоврядування. Традиційно урочистості розпочалися з Гімну України та вшанування памʼяті усіх новітніх героїв України хвилиною мовчання.

З привітальним словом до студентів звернувся декан факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, доктор фізико-математичних наук, професор Ігор Дмитрович Столярчук а також завідувачі кафедр: доцент Тарас Іванович Війчук (завідувач кафедри математики та економіки), доцент Віталій Богданович Гольський (завідувач кафедри фізики та інформаційних технологій) та професор Леонід Володимирович Оршанський (завідувач кафедри технологічної та професійної освіти). Святкову атмосферу в залі створили ведучі свята Ірина Мошовська та Христина Думʼяк. Також усі присутні мали можливість насолодитися співом студенток-першокурсниць Адріани та Валентини Янів.

Щиро дякуємо усім за організацію свята, а нашим випускникам бажаємо не боятися труднощів, вірити у свої здібності, не втрачати своєї щирості і досягати успіхів завжди і скрізь. Ми Вами пишаємося і кажемо Вам не прощавайте, а до нових зустрічей!