Свято останнього дзвоника на факультеті початкової та мистецької освіти

На факультеті початкової та мистецької освіти вже стало доброю традицією наприкінці весни відзначати Свято останнього дзвоника – завжди урочисте, радісне й водночас сумне та хвилююче як для випускників, так і для викладачів. Цьогоріч останній дзвінок пролунав прощальною мелодією 22 травня в 101 аудиторії факультету.

Студенти академгруп ПОА-41Б, ПОІ-42Б, ПОО-43Б, ПОХ-44Б, ОХК-45Б та ХХК-46Б подарували чимало зворушливих і теплих слів викладачам факультету. Присутні із захопленням поринули у світ музики, образотворчого мистецтва, радіючи талантам випускників. Їхній доброзичливий гумор дав можливість згадати веселі і безтурботні студентські роки. На згадку випускники-бакалаври подарували деканові факультету доценту Іванові Кутняку наказ на подальше успішне керівництво колективом, академнаставникам – доцентам Наталії Стасів, Ірині Садовій, Наталії Калиті та старшому викладачеві Галині Савчин – вручили сертифікати, які засвідчили любов і шану студентів.

З напутнім словом звернувся до випускників декан факультету початкової та мистецької освіти доцент Іван Кутняк, який побажав щасливої долі, миру, злагоди, реалізації мрій і задумів. Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

Попереду у випускників державна атестація. Тож бажаємо їм успіхів у всіх починаннях!


Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors