Святкування Міжнародного Дня студента у Дрогобицькому університеті

З нагоди Міжнародного Дня студента, яке відзначаємо 17 листопада, профком студентів та студентське самоврядування університету організували низку цікавих і різноманітних заходів. Основне дійство відбулося 14 листопада в Народному домі ім. І. Франка: оголошення результатів і нагородження переможців конкурсу «Студент року – 2019» та конкурс виконавців естрадної пісні «Шанс – 2019».

Ведучі заходу Ярина Кіт та Любомир Мазур ознайомили присутніх з історією створення і відзначення Міжнародного Дня студента, а проректор з науково-педагогічної роботи доцент Володимир Шаран та голова профкому студентів Ігор Гівчак звернулися до студентської громади з вітальним словом. Побажала студентам успіхів та натхнення студентський ректор Христина Флешко, яка також оголосила результати огляду-конкурсу художньої самодіяльності перших курсів «Дебют»: ІІІ місце здобули студенти інституту фізичної культури та здоров’я; ІІ місце – студенти інституту іноземних мов. Переможцями стали першокурсники факультету психології, педагогіки та соціальної роботи.

У конкурсі естрадної пісні «Шанс – 2019» взяли участь представники всіх інститутів та факультетів університету, які продемонстрували свої вокальні здібності. Конкурсантка від інституту музичного мистецтва виступала поза конкурсом.

Професійне журі визначило переможців:

І місце – студентка філологічного факультету Каріна Стародуб;

ІІ місце – студентка історичного факультету Вероніка Кузів;

ІІІ місце – студентка інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Мар’яна Довбуш.

На заході також було оголошено та нагороджено переможців загальноуніверситетського конкурсу «Студент року – 2019», який проводився в рамках святкування Дня студента. Переможцями у номінаціях стали:

«Студент-соціальний педагог» – Тетяна Особа (гр. ДО-24Б);

«Студент-митець» – Роман Дидик (гр. МЗХ-23Б);

«Студент-спортсмен» – Юлія Пилип’як (гр. ФК-11М);

«Студент-науковець» – Андрій Грабинський (гр. ПВШ-26М);

«Студент-громадський діяч» – Ірина Марків (гр. МЕН-307Б);

«Студент-журналіст» – Лідія Мазурчак (гр. ІП-11М).

Усі переможці та дипломанти конкурсів нагороджені спеціальними дипломами та грошовими преміями. Після урочистостей студенти продовжили святкування Міжнародного Дня студента у розважальному комплексі «Cazanova».

Організатори свята висловлюють щиру подяку всім студентам за активну участь у заходах і бажають нових досягнень у навчанні та творчій роботі.

Більш детальну інформацію про переможців усіх конкурсів буде висвітлено у газеті «Франківець»

Вам буде цікаво