Святкування 15-ліття академічного душпастирства

12 жовтня 2017 року відбулося святкування 15-ліття душпастирства академічної молоді в Самбірсько-Дрогобицькій єпархії, яке розпочалося Архієрейською літургією в Катедральному храмі Пресвятої Трійці.
Богослужіння очолив владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні капелана університету о. Олега Кекоша. На літургії було керівництво університету на чолі з ректором професором Надією Скотною. На завершення владика Ярослав нагородив за довголітню службу о. Олега Кекоша хрестом із прикрасами.
Згодом на фасаді головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка урочисто відкрили та освятили дошку-барельєф духовному лідеру, меценатові і громадському діячеві, митрополиту УГКЦ Андрею Шептицькому, за участю представників духовенства УГКЦ Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, ректорату університету, студентів, керівництва міста, гостей із різних куточків України, які причинилися до встановлення барельєфу, та дрогобичан.
Чин освячення меморіальної дошки здійснив єпископ УГКЦ Самбірсько-Дрогобицької єпархії владика Ярослав Приріз і греко-католицьке духовенство.
Продовжилися урочистості в актовій залі університету, де відбулася Міжнародна академія на тему «Виховні ідеї Андрея Шептицького в освітньому просторі сучасної України». Із вітальним словом виступили: владика Ярослав, ректор професор Надія Скотна, проректор з науково-педагогічної роботи (1980 – 2015 рр.) Юрій Кишакевич, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, викладачі університету. Завершилася конференція концертом духовної музики та пісні. Участь в заході взяли натхненники спорудження барельєфу оргкомітет Громадської Ради «Святий Юр» Центру національного виховання ім. Андрея Шептицького (м. Львів), а також скульптор професор Ярослав Скакун.
Всі учасники заходу мали можливість оглянути виставку художніх робіт студентів спеціальностей «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «Образотворче мистецтво».