Святковий концерт до Дня працівника освіти

3 жовтня 2016 року в університеті відбувся концерт з нагоди Дня працівника освіти, організований профкомом працівників університету. Ректор професор Надія Скотна привітала всіх колег зі святом та нагородила найкращих працівників грамотами.
На свято до Франкового вишу завітав член Центрального Комітету профспілки працівників освіти та науки України Анатолій Бойко, який від імені Профспілки працівників освіти і науки України, вручив ректору професору Надії Скотній Почесний знак „За соціальне партнерство”. Грамотою обласної ради Анатолій Бойко нагородив голову профспілки працівників університету доцента Олену Куцик.
Для гостей у залі виступали студенти інституту музичного мистецтва та факультету початкової та мистецької освіти. Хореографічний подарунок для освітян презентували гості свята – ансамбль сучасного танцю „Мікс-денс” (керівник Марта Ек).