Святкова академія «Калейдоскоп педагогічної творчості» на соціально-гуманітарному факультеті

29 вересня 2017 року на соціально-гуманітарному факультеті відбулася святкова академія «Калейдоскоп педагогічної творчості», приурочена Всеукраїнському дню Дошкілля, зініційована і проведена доцентами кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Світланою Івах  і Віолетою Городиською.

У святковій академії взяли участь завідувачі, методисти й вихователі базових дошкільних навчальних закладів м. Дрогобича: ДНЗ № 11 «Світлячок» завідувач Леся Цінцірук, вихователь-методист Людмила Разумна, вихователь-методист Лариса Коваленко; ДНЗ № 15 «Лелеченька»  завідувач Ганна Ковалик, практичний психолог Надія Старух; ДНЗ № 24 «Смерічка» завідувач Ганна Буняк, вихователь І категорії Марія Супрун; Благодійний греко-католицький дошкільний заклад «Ангелятко» директор Надія  Сеник, музичний керівник Мар’яна Кіцун, вихователь Марія Лепка та студенти напряму підготовки «Дошкільна освіта».

Захід був своєрідним випробуванням для майбутніх фахівців дошкільної освіти на проявлення педагогічної майстерності та творчості. Студенти давали відповіді на непередбачувані запитання дошкільників, вгадували за їх описом предмети і явища та презентували власний проект «Дошкільний навчальний заклад майбутнього». Однак найбільш інтригуючим було представлення студентами відеоревізій навчально-виховної роботи базових дошкільних закладів та їх нагородження відзнаками «Ревізор ДДПУ ім. І. Франка РЕКОМЕНДУЄ».

Впродовж святкування лунали вітання педагогічним колективам базових дошкільних закладів від студентів та їхніх вихованців. Вітання звучали й в адресу доцентів Оксани Гевко та Світлани Івах. Виконані під їх керівництвом наукові роботи студентів Марії Хомик та Ірини Навроцької відзначено Наказом МОН України за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук  2016/2017 н.р.

Упродовж святкування в залі панувала атмосфера творчості, зацікавленості загальною справою дошкілля.

Вам буде цікаво