Студенти університету запрошуються до участі у грантовому конкурсі «Scholarship в Україні»

Студенти університету запрошуються до участі у грантовому конкурсі «Scholarship в Україні», який надає можливість під час карантину виграти грант на своє навчання та розвиток!
Діє VII Конкурс соціального проєкту «Scholarship в Україні» з видачі грантів на освіту українським студентам з бюджетом 84 000 грн.
Організатором виступає компанія «Сайбер Шарк», яка вже четвертий рік разом з партнерами – грантонадавачами  проводить такі конкурси для українських освітян.

Мета проекту – підтримати українську молодь та долучити до вивчення проблемних та актуальних моментів сучасного бізнесу.
Для участі у конкурсі необхідно підготувати конкурсну роботу на одну із запропонованих тем. Всього грантів у VII Конкурсі чотири, з окремими темами :

І грант від сервісу з порівняння фінансових послуг Turbozaim(turbozaim.com.ua) –  з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування, подавати заявку за посиланням https://turbozaim.com.ua/konkurs/ .
ІІ грант від компанії Автобум (autotrading.net.ua ) – з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу“, заявки подавати на сторінці https://autotrading.net.ua/scholarship/ .
ІІІ грант від внтернет-агентства Aweb (aweb.ua ) –  з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” –  умови на сторінці грантонадавача https://aweb.ua/ua/scholarship .
IV грант від сервісу Сodes.com.ua (codes.com.ua ) – з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету” – умови на сторінці грантонадавача https://codes.com.ua/sh.

 Студенти, які посядуть 2гі та 3ті місяця отримують заохочувальні грошові призи.
Участь у конкурсі безкоштовна!
Детальніше про проєк – на офіційному сайті проєкту scholarship.in.ua.
Конкурсні роботи приймаються до 5 липня  включно. Надсилати роботи організаторам на пошту grant@scholarship.in.ua .

Контакти організаторів:
організатор проєкту Юлія Валуєва

+38 067 622 62 82

grant@scholarship.in.ua

Вам буде цікаво