Студенти університету – учасники виставки «Експо – 2020»

10 – 11 листопада 2021 року Національна збірна команда України виступила на Днях українського спорту («UA SPORTS») в межах Всесвітньої виставки «Експо – 2020» у м. Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати), яка триватиме з 1 жовтня 2021 до 31 березня 2022 року. В складі збірної України виступали студенти І курсу інституту фізичної культури і здоров`я, майстри спорту України зі спортивної акробатики Тарас Орищак, Назар-Михайло Стеців та Ростислав Стеців.

На День українського спорту «UA SPORTS» завітали почесні гості з Об’єднаних Арабських Еміратів, а саме: Міністерка культури та молоді ОАЕ Нура Бінт Мухаммад Аль-Каабі, заступник Генерального секретаря Генеральної адміністрації з питань спорту ОАЕ Халід Аль Мідфа, а також представники місцевих спортивних федерацій та клубів.

Гості заходу мали змогу переглянути виступи українських гімнастів та акробатів, юних вихованців гімнастичного клубу ARAM (Дубаї), футбольної академії Dynamo Football Academy Dubai, чирлідинг студії RED FOXES, взяти участь у автограф- і фотосесіях із зірками українського спорту, зокрема Дарією Білодід, Сергієм Ребровим та Вадимом Притуляком, а також ознайомилися з експозицією павільйону України на «Експо – 2020».

Вам буде цікаво