Студенти університету організували «круглий стіл» для учнів Борислава

11 грудня 2019 року студенти філологічного факультету групи УА-33Б організували інтелектуально-розважальний «круглий стіл» із джурівцями середньої та старшої вікових груп рою «Тустань» Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій та туризму, членами якого є учні 8 – 11 класів Бориславської ЗОШ І – ІІІ ст. № 7 (в рамках дисципліни «Педагогіка», доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Оксана Гевко).

Для проведення заходу була обрана досить складна тема «Забуті сторінки української мови (українська лайка) та антисуржик». Ґрунтовною була підготовка студентів, які зуміли активізувати учнів, заохотили їх до вияву ініціативи у створенні та моделюванні ситуативних сценок, участі у дискусії, роботи в групах, практикуванні у доцільному використанні забутих українських слів, відповідей на запитання тощо.

Джурівці мали можливість прослухати цікаву захоплюючу теоретичну інформацію, подивитися презентації, відео, сценки, які студенти ретельно продумали та організували. Гуртківці також виявили свій креатив в експромтному показі власного варіанту сценок на запропоновані теми.

Студенти здобули неперевершений досвід організації виховного заходу, налагодження спілкування та керівництва навчально-виховною діяльністю учнів.

Фінальним акордом «круглого столу» стало перспективне планування продовження співпраці та нових спільних проектів.

Модератор заходу ‒ студентка філологічного факультету Ірина Дейнега (гр. УА-33Б).

Вам буде цікаво