Студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» відвідали фітнес-клуб «Гранд» з метою ознайомлення з різноманітними видами фітнесу

10 жовтня 2023 року студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» (під керівництвом к.п.н., доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту  Анни Чепелюк) в межах вивчення навчальної дисципліни “Фітнес аеробного спрямування” відвідали фітнес-клуб «Гранд» з метою ознайомлення з різноманітними видами фітнесу. Ця подія стала для студентів цікавою та пізнавальною, адже дозволила поглибити знання у сфері фітнесу.

Студенти мали можливість дізнатися більше про різні види фітнес-занять, які пропонує клуб (аеробні, силові та функціональні тренування), побачити, наскільки різноманітною та цікавою може бути програма тренувань для підтримання фізичної форми та здоров’я.

Слід зазначити що інструкторами у клубі працюють студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності Середня освіта «Фізична культура» Шуптар Ганна-Тетяна, Журавчак Андрій та Овчаренко Сергій. Студенти отримали корисні поради від інструкторів щодо важливості регулярних тренувань і правильного харчування.

Віримо, що отримані знання та враження допоможуть студентам стати кращими фахівцями у галузі фізичної культури і спорту та сприятимуть покращенню власного здоров’я.

Висловлюємо вдячність Бігуняк Наталії Ігорівні за надану можливість і підтримку.

Вам буде цікаво