Студенти інституту іноземних мов у бельгійському університеті VIVES

VIVES University College – це цінний, доброзичливий і особистісно-орієнтований університетський коледж, який концентрується на професійно орієнтованих ступенях бакалаврату. Водночас університетський коледж гарантує, що його студенти роблять вклад в глобалізований світ. VIVES прагне стати законодавцем у галузі вищої професійної освіти за допомогою інновацій.

Море вражень і позитивних емоцій залишилося в студентів інституту іноземних мов після навчання у бельгійському університеті VIVES. Це була не тільки можливість здобути нові знання, неймовірний досвід, ознайомитися з методикою викладання і навчальним процесом в Бельгії, але й можливість спілкуватися зі студентами з понад двадцяти країн світу (Туреччини, Ірландії, Франції, Китаю, Португалії, Латвії, Іспанії, Польщі та ін.).

Окрім цього, студенти мали унікальну можливість проходження практики у школі Spermalie (Brugge), де навчаються діти з особливими потребами. Цей досвід дав змогу пізнати різні сторони педагогічної діяльності та значно розширив уявлення про організацію навчально-виховного процесу.

Хоча графік навчання був дуже напружений, студенти мали змогу ще й подорожувати. Зокрема, побували в Амстердамі, Парижі, Кельні, Лілль, у столиці Європарламенту Брюсселі, Антверпені, на узбережжі Північного моря у містах Кнокке та Остенд.

П’ять місяців перебування у Бельгії промайнули швидко і цікаво завдяки знайомству з неймовірно доброю людиною, землячкою, викладачем університету VIVES Світланою Мусіною та її родиною. Ці люди допомогли глибше пізнати культуру і національні традиції бельгійського народу. Водночас студентки залишались українками в серці, з гордістю розповідали про Батьківщину, розвінчували міфи і стереотипи.

Ольга ВІЛЬГАН, Іванна ПУТАЛЬКЕВИЧ,
студентки інституту іноземних мов


Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors