Студенти інституту фізичної культури і здоров’я вивчають реабілітацію на практиці

З 18 листопада 2019 року студенти IV курсу інституту фізичної культури і здоров’я спеціальності «Фізична реабілітація» проходять практику в «Західному реабілітаційно-спортивному центрі» Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Турківського району Львівської області – сучасному унікальному Центрі, який відповідає всім міжнародним стандартам підготовки і реабілітації спортсменів з особливими потребами.

         Центр спеціалізується на відновленні функціональних можливостей різних категорій людей з інвалідністю, а також підготовці спортсменів-інвалідів збірних команд України до різноманітних змагань, зокрема до міжнародних Параолімпійських ігор. Тут також проходять реабілітацію бійці і ветерани АТО.

         Студенти Дрогобицького університету мають змогу працювати в команді з досвідченими кваліфікованими фахівцями з міжнародним досвідом: фізичними терапевтами, ерготерапевтами, рекреаційними терапевтами, лікарями, психологами.

         Протягом практики студенти працюють з групами пацієнтів із різними нозологіями, зокрема:

  • особами з повним чи частковим ураженням однієї з сенсорних систем (переважно слуху і зору);
  • після перенесеної черепно-мозкової травми;
  • спинномозкової травми (ділянок L2-S2), внаслідок чого розвинулися параплегії та парези різних ступенів;
  • із неврологічними запаленнями;
  • захворюваннями внутрішніх органів;
  • порушеннями опорно-рухового апарату;
  • хворобою Бехтєрєва;
  • синдромом Прадера Віллі.

         Заняття з пацієнтами проводяться як в груповій, так і в індивідуальній формі (за бажанням пацієнта).

    Студенти беруть участь у складанні індивідуальних програм втручань з урахуванням результатів клінічних тестувань. Програму реабілітації для кожного учасника складають індивідуально, вона будується згідно з його запитом.

         Під час проходження практики досвідчені фахівці Центру проводять тренінги для наших студентів, навчають методам діагностики як в фізичній терапії, так і в ерготерапії, що, безперечно, сприятиме їх професійному становленню.

 

Вам буде цікаво