Студенти інституту фізичної культури і здоров`я візьмуть участь у Європейських університетських іграх

15 – 31 липня 2022 року в м. Лодзь (Польща) відбудуться Європейські університетські ігри. У змаганнях візьмуть участь 5000 студентів із 40 країн світу та 400 європейських університетів!

Українську збірну представлять 234 студенти із 45 університетів України, які змагатимуться в 16 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, водне поло, волейбол, волейбол пляжний, гандбол, дзюдо, карате, кікбоксинг, теніс настільний, тхеквондо, пляжний гандбол, футбол, футзал, шахи.

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка представлятимуть два студенти інституту фізичної культури і здоров`я Святослав Гасюк та Богдан Базюк, які боротимуться за медалі у змаганнях із кікбоксингу.

Щиро вболіваємо за наших спортсменів і бажаємо їм наснаги та успіхів!