Студенти І курсу кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології відвідали Державний краєзнавчий музей «Дрогобиччина»

Студенти-першокурсники факультету здоров’я людини і природничих наук спеціальності 014 Середня освіта (Географія) та 101 Екологія разом із куратором Надією Стецулою відвідали з екскурсією Державний краєзнавчий музей «Дрогобиччина», який розкрив історичні, краєзнавчі, етнічні,  флористичні, фауністичні, геоморфологічні особливості Карпатського регіону. Під час екскурсії студенти-географи та екологи мали змогу доторкнутись до археологічних, геологічних та етнографічних матеріалів, корисних копалин, гербарію, опудал звірів та птахів, документів, фотографій, виробів дрогобицьких ремісників, знарядь праці та прослухати цікаві лекції про ресурсний потенціал, охорону природи Галичини й діяльність визначних вихідців із Прикарпаття. Екскурсія справила враження на студентів та посилила запал до навчання.

Дякуємо Тарасу Скробачу  та Надії Стецулі за організацію екскурсії. Окрема подяка  працівникам музею за презентацію цінних експонатів  та гарно проведений час.