Студенти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи відзвітували про проходження організаційно-методичної практики

28 жовтня 2019 року студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Дошкільна освіта» факультету психології, педагогіки та соціальної роботи відзвітували про проходження організаційно-методичної практики в закладах дошкільної освіти.

Під час практики студенти мали можливість безпосередньо ознайомитися з діяльністю керівників та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти м. Дрогобич: ЗДО № 11 «Світлячок», ЗДО № 13 «Казка», ЗДО № 24 «Смерічка» та ЗДО № 30 «Волошка». Незважаючи на труднощі, які виникали у студентів, майже всі із задоволенням розповідали про організацію діяльності цих закладів, облаштування приміщень, педагогічний процес тощо.

Після виступу студентів свої думки та побажання висловили керівники практики завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти професор Марія Чепіль та доцент Світлана Івах, які відзначили високий рівень педагогічної творчості, фахової майстерності, креативності та винахідливості студентів-практикантів, котрі доклали багато зусиль.

Майбутні організатори дошкільної освіти показали високий рівень теоретико-методичної підготовленості, продемонстрували сумлінність та творчий підхід до виконання поставлених на період проходження практики завдань.

Педагогічна практика стала для студентів незмінним досвідом, а також перевіркою їхніх організаційних здібностей.

Вам буде цікаво