»

Студенти факультету початкової та мистецької освіти відвідали Центр для дітей та осіб з інвалідністю

22 вересня 2021 року студенти-першокурсники факультету початкової та мистецької освіти з ініціативи доценток Ірини Садової та Оксани Жигайло провели соціальний захід «Добро починається з тебе» в обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона у місті Стебник. Поїздка відбулася в межах підготовки майбутніх педагогів до Міжнародного інклюзивного конкурсу «Точки дотику», основна мета якого полягає у виявленні, популяризації та активізації інклюзивних ініціатив, автентичних активностей, безумовних соціальних стосунків студентів із дітьми/особами з особливими освітніми потребами. Факультет початкової та мистецької освіти, зацікавлений у спільному проведенні конкурсу, реалізував своє прагнення до його співорганізації.

Молодь презентувала дітям різноманітні квести, ігри та майстер-клас із розфарбовування пряників, під час якого кожен учасник отримав солодкий дарунок, прикрашений своїми руками. Усім припала до душі атмосфера любові, доброзичливості, взаємопідтримки, що панує в Центрі. Майбутні вчителі з радістю підтримали пропозицію керівництва закладу продовжувати співпрацю шляхом організації волонтерської роботи.

Першокурсники ознайомилися з відділеннями раннього втручання, психолого-педагогічної, трудової, медичної реабілітації та спостереження, а також зі специфікою роботи соціальних реабілітологів, спрямованою на запобігання порушенням розвитку і їх коригування, навчання основних соціальних навичок, створення передумов для інтеграції дітей у суспільство.

Колектив факультету початкової та мистецької освіти висловлює щиру подяку керівнику ОЦКР Миколі Гарасимяку, методистці Олені Малетич, усім працівникам за сприяння у проведенні заходу, а також першокурсникам за готовність поділитися своєю увагою з тими, хто її найбільше потребує.