»

Студенти факультету початкової та мистецької освіти долучилися до Всеукраїнської акції «Монети дітям», яку ініціювали Національний банк України і благодійний фонд «Таблеточки».

Студенти збирали монети номіналом 25 копійок та 5 копійок з 23 вересня до 15 жовтня. Вдалося зібрати 700 гривень. Особлива подяка студентці ІІ курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Тетяні Салдан, яка спільно зі своїми учнями долучилася до акції і діти зібрали третину від усієї суми.

До акції долучилися близько 4 000 колективів навчальних закладів та компаній і разом усім нам вдалося зібрати 3 мільйони гривень!!!

Усі зібрані кошти фонд направить на забезпечення відділення нейрохірургії НДСЛ “Охматдит” витратними матеріалами на пів року, а також на придбання ультразвукового скальпеля для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру у Львові. І скальпель, і витратні матеріали потрібні для того, аби складні операції були менш травматичними та більш безпечними для дітей.

Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів. Разом ми переможемо дитячий рак!