Студенти факультету початкової освіти та мистецтва провели благодійний ярмарок «Разом до перемоги»

З 3 по 5 жовтня студенти факультету початкової освіти та мистецтва провели благодійний ярмарок «Разом до перемоги».  Основна мета ярмарку – збір коштів на закупівлю гальмівних колодок та дисків для буса Т4 для захисників 1 роти 67 батальйону 103 бригади ТрО.

Вироби з бісеру, традиційні українські смаколики, домашня випічка, солодощі, лимонад та узвар приготували студенти власноруч. Мед, яблука та гарбузи не лише прикрашали захід, а стали прибутковим товаром. На ярмарку лунала українська пісня, щедро частували гостей. Студенти зуміли створити неймовірну атмосферу, в якій поєдналася українська гостинність і щире бажання підтримати військових, долучитися до боротьби, щоб наблизити нашу перемогу.

На ярмарку зібрали 30 000 грн. Усі гроші передали волонтерам. Вартість автомобільних деталей – 10000 грн. 20000 піде на наступний збір, про використання цих грошей повідомимо згодом.

Дякуємо усім, хто долучився до благодійного ярмарку! Ви неймовірні, нехай Бог оберігає вас, ваших рідних та наших захисників! Слава Україна! Героям Слава!!!