Студенти факультету початкової освіти та мистецтва долучились до акції Національного банку України «Смілива гривня»

Студенти факультету початкової освіти та мистецтва долучилися до акції “Смілива гривня”, яку ініціював Національний банк України. “Смілива гривня” – це благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії, яка розпочалася 1 серпня. З 19 вересня по 28 жовтня охочі поповнювали спеціальну скриньку монетами номіналом 10, 50 копійок та 1, 2, 5 та 10 гривень. Факультету вдалося зібрати 1842 грн. Ці кошти вже надійшли на рахунок Національного банку України. Дякуємо всім, хто не стояв осторонь! Разом ми – сила! Разом – до ПЕРЕМОГИ!