Студенти другокурсники біолого-природничого факультету провели онлайн-свято до Дня родини

Студенти ІІ курсу груп БХ-21Б та Б-22Б біолого-природничого факультету провели онлайн-свято до Дня родини, модератором його виступила кураторка груп Оксана Лупак.

Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року 8 липня. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року .

Родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають усім нам у складних ситуаціях, дарують нам тепло. Родина – це безпечний і затишний рідний дім, а родинне тепло і настанови найстарших членів родини – це те, що людина зберігає увесь життєвий шлях.

Родина, увібравши в собі історичний досвід усіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних та культурних традицій. Моральні якості закладаються в сім’ї, а з сім’ї передаються до родини, адже сім’я є невід’ємною складовою родини. У ній дитині з народження прищеплюються відповідальність, порядність і любов до Батьківщини.

Сьогодні родинне тепло, згуртованість, підтримка є особливо важливими. Бо саме завдяки родині, шануванні свого родоводу, історичній пам’яті нашого роду загалом та народу вцілому український народ залишається незламним і нескореним. У складні часи війни проти України ми всі повинні бути як одна велика, дружня, надійна родина, захищати рідних, оселю та свій край від посягань. З Богом у серці віримо в нашу перемогу. Низько вклоняємося нашим Захисникам і щиро дякуємо, що Ви бережете нас і наші родини.

Пам’ятаймо, що міцна дружня родина – це найдорожчий і найцінніший скарб, наша сила, наші крила. Бажаємо усім міцного здоров’я, мирного неба, щасливої долі та непохитності родинних стосунків

Слава Україні!