Студенти Дрогобицького університету – учасники програми Erasmus+

У ІІ семестрі 2019/2020 н.р. представники студентства Дрогобицького університету розпочинають семестрове навчання в рамках програми Erasmus+ KA107, а саме:

– в Університеті прикладних наук VIVES (Бельгія) мобільність реалізовуватимуть студентки факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Адріана Збудовська, Марія Прийма, Олена Васьків; студенти інституту фізичної культури та здоров’я Роксолана Караба та Степан Зубкович; студентка біолого-природничого факультету Вікторія Лесів;

– в Жешівському університеті (Польща) перебуватимуть студентки Марта Жук (інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій) та Ірина Козар (інститут іноземних мов), які вже встигли поділитися першими враженнями.

Жешівський університет гостинно зустрічає учасників програми. Сам він такий світлий і з куточками живої природи. Дуже круто!” – розповідає Марта Жук.

Приємна звістка надійшла і від Ірини Козар: “Here is the beginning of my studies at Rzeszow University. My first lesson in English. There is a lot of new and interesting waiting for me. New acquaintances add to the atmosphere of the university. The teachers welcomed me. I’m happy to have the opportunity to be here”.

– в Інсбруцькому університеті (Австрія) навчатимуться студентки інституту іноземних мов Ольга Ваніна та Христина Москв’як.

Сподіваємося, що програма Erasmus+ та участь у ній студентів Дрогобицького університету заохотить інших до навчання і підвищення своєї майстерності у вибраній професії. Це ще одна можливість, подорожуючи світом, пізнавати нове, поєднати корисне з приємним.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/ddpu_im_franka
та у мережі Facebookhttps://www.facebook.com/dspu.edu.ua/

Вам буде цікаво