Студенти Дрогобицького університету набувають правового досвіду

18 грудня 2020 року на платформі “Zoom” відбулась онлайн-зустріч студентів Дрогобицького університету, які вивчають вибіркову дисципліну “Сімейне право України”, із відомим адвокатом Петром Габрівським, заступником начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Із привітальним словом до студентів звернулася заступник декана історичного факультету доцент кафедри правознавства, соціології та політології Єлизавета Копельців-Левицька, яка організувала і модерувала зустріч.

Петро Габрівський презентував досвід надання безоплатної правової допомоги (далі – БПД), детально розповів про відмінності роботи адвоката та фахівця безоплатної правової допомоги. Водночас доповідач наголосив на важливості системи БПД для пересічних громадян. Крім того, студенти дізналися про можливість бути волонтером у сфері БПД.

Присутні на зустрічі здобувачі освіти цікавилися багатьма питаннями, зокрема процедурою стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав, реалізації права на утримання батьків. Петро Габрівський надав вичерпні відповіді та поділився досвідом ведення таких справ, наголосивши, що категорія справ, які стосуються сімейного права, є нелегкою на емоційному рівні, оскільки за кожною з них приховані долі людей, складні взаємини між близькими.

Завершуючи онлайн-зустріч, доцент Єлизавета Копельців-Левицька висловила вдячність адвокату Петру Габрівському за цікаву доповідь та наголосила, що сімейне право – це надзвичайно емоційна сторінка правових відносин, тому вивчати його завжди цікаво.

Руслана КАХНОВЕЦЬ,

студентка ІІ курсу історичного факультету