Студенти біолого-природничого факультету відзначили День захисника України

Уже третій рік поспіль 14 жовтня на державному рівні відзначається День захисника України, визначений Указом Президента України.

16 жовтня 2019 року студенти біолого-природничого факультету та представники товариства «Надія» відвідали Львівський військовий госпіталь, де принагідно привітали наших захисників зі святом.

Ініціатором проведення акції стала доцент кафедри анатомії, фізіології та валеології Ірина Копко.

Студенти разом із викладацьким складом факультету придбали подарунки для воїнів як знак подяки за те, що вони героїчно оберігають нашу державу щодня.

17 жовтня студенти ІІ курсу організували урочистий захід. Під час виступу глядачі мали змогу ознайомитися з історією свята та переглянути фрагменти з документальних фільмів. Також прозвучали пісенні та віршовані твори у виконанні Вероніки Мельник: «Кленова балада», «Моїй Україні», «Молитва за Україну».

Сьогодні ми з болем у серці вшановуємо пам’ять всіх нескорених українців – захисників Вітчизни, які поклали свої голови на вівтар нашої перемоги. Боротьба за незалежність України триває!

Збережемо і примножимо славу наших мужніх героїв! І нехай назавжди закарбуються в пам’яті та серці слова присяги українських патріотів: «Батьківщині будь вірним до загину, нам Україна – понад усе!».

Слава Україні! Слава її героям-захисникам!