Студенти біолого-природничого факультету провели екологічний івент

17 жовтня 2019 року студенти спеціальностей «Екологія» та «Географія» провели екологічний івент, який започаткований у 1986 році та з кожним роком набуває все більшої популярності.

У рамках івенту проводиться прибирання узбережжя річок, морів та океанів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Причиною цього є низка проблем, але однією з найбільш болючих є те, що люди самостійно, власними діями забруднюють водойми, викидаючи у річку побутові відходи, про що студентам було продемонстровано фільм.

Модератор екологічного івенту заступник декана біолого-природничого факультету з соціальної роботи Тарас Скробач запропонував прибрати частину берегів річки Серет, яка протікає у центральній частині міста. Результатом проведеної акції було 23 мішки об’ємом по 120 літрів пластикового, паперового та скляного сміття, яке було зібране у парку культури та відпочинку, власне де і протікає притока Тисмениці річка Серет.

Проведена толока, на жаль, не вирішує усіх проблем жахливого забруднення згаданої річки, але може стати своєрідним челенджем для інших закладів освіти, ОСББ, промислових підприємств та мешканців міста Дрогобич.

Вам буде цікаво