Студенти, аспіранти і викладачі університету взяли участь в засіданні Польського історичного товариства

10 червня 2022 р. в Інституті історії Жешувського університету відбулося засідання Польського історичного товариства (осередку в Жешуві), організоване почесним доктором нашого університету професором Вацлавом Вєжбєнцем. На засіданні, під час якого презентувалася і обговорювалася книга Мірка Осипа-Покривки «Львів. Ілюстрований путівник», побували представники Дрогобицького університету: доцентка кафедри історії України Іванна Лучаківська, студентки та аспірантки Надія Чужак, Ольга Тимишин, Вероніка Кучма, Юлія Осьмачко, Ольга Білінська, Олена Савка (інститут музичного мистецтва), Христина Шеменда (історичний факультет). Після дискусії над книгою, наші здобувачки, зваживши на прохання присутніх і беручи до уваги українську проблематику тогочасного засідання осередку Польського історичного товариства, виконали декілька пісень українською мовою.

Голова жешувського осередку Польського історичного товариства професор доктор габілітований Вацлав Вєжбєнец та заступниця директора Інституту історії Жешувського університету доктор Агнєшка Кавалець висловили вдячність нашим викладачам, студенткам та аспіранткам за проведення міні-концерту та зміцнення польсько-українського співробітництва.