Студентський конкурс «Stand Up – 2021»

24 листопада 2021 року у «Франковій світлиці» Народного дому імені Івана Франка відбувся фінал студентського конкурсу «STAND UP – 2021».

Організаторами конкурсу є профком студентів та студентське самоврядування, які вдосконалюють нові форми організації дозвілля студентів під час дистанційного навчання. Захід відбувався в межах святкування Міжнародного дня студентів і мав на меті створити умови для творчої самореалізації студентів у театрально-естрадному мистецтві.

Фінальній грі передував відбірковий тур, який проходив онлайн 15 листопада в телеграм-каналі. У ньому взяло участь 10 учасників. У фіналі, за рішення журі, взяли участь: студентка філологічного факультету Тетяна Пацак, студентки факультету початкової та мистецької освіти Світлана Марцинюк і Марта Дробчак, студентка факультету педагогіки психології та соціальної роботи Оксана Дацко, студент біолого-природничого факультету Юрій Левкович.

Фінал конкурсу проводився у формі монологу на тему «Усі ми були дітьми».

Журі оцінювало виступи за такими критеріями: гумор, сценічна майстерність і культура, артистизм, якість і  вміння подачі матеріалу, дотримання регламенту.

Призерами конкурсу стали:

ІІІ місце – Марта Дробчак;

ІІ місце – Юрій Левкович;

І місце – Світлана Марцинюк.

Приз глядацьких симпатій отримав Петро Кепич.

Усі призери й учасники фінальної гри були нагороджені спеціальними дипломами і грошовими преміями. Організатори конкурсу висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до заходу.