Студентська науково-практична конференція на факультеті історії, педагогіки та психології

28 лютого 2023 року кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти провела студентську науково-практичну конференцію «Сучасні тенденції створення здоров’язбережувального середовища у закладах освіти». Модератор кандидат педагогічних наук, доцент Юрій КАЛІЧАК.

З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернулася доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри Тетяна ПАНТЮК, котра окреслила основні напрями сучасної здоров’язбережувальної діяльності у закладах освіти, побажала присутнім плідної роботи та швидкої перемоги у війні з агресором.

Із доповідями на семінарі виступили: доктор педагогічних наук, професор Галина КОНДРАЦЬКА (Інноваційні підходи у формуванні рухової активності учнів), кандидат біологічних наук, доцент Віталій ФІЛЬ (Медико-біологічні основи збереження здоров’я), кандидат психологічних наук, доцент Андрій ЗИМЯНСЬКИЙ (Психологічні особливості здоров’язбережувального середовища у закладах освіти), керівник ЗДО № 3 «Жайворонок», м. Борислав Сніжана ШЕМЕЛЯК (Здоров’язбережувальна діяльність вихователя в умовах інклюзії), керівник ЗДО № 11 «Калинонька», м. Борислав Галина ДЕБЕЛЮК (Сучасні реалії здоров’язбереження у ЗДО), практичний психолог ЗДО № 20 «Дивосвіт», м. Борислав Олеся ХАЛУС (Психологічні аспекти здоров’язбереження у закладі дошкільної освіти), студентка групи ДО–43 Б Марія ЯНІВ (Технології збереження та стимулювання здоров’я), студентка групи ДО–43 Б Ірина ЧОМКО (Польський досвід здоров’язбереження у дитячому садку), студентка групи ДО–43 Б Вероніка ДЗІНДЗЮРА (Кольоротерапія як метод оздоровлення), студентка групи ДО–43 Б Божена ІВАХІВ (Ранкова гімнастика), студентка групи ДО–43 Б Василина ГУЯР (Профілактика порушення постави), студентка групи ДО–43 Б Аліна ШИШКА (Поетична складова здоров’я).

Учасники конференції уважно спостерігали за майстер-класом «Використання ігор з піском як засіб оздоровлення дітей з особливими освітніми потребами», котрий продемонстрували практичний психолог й асистент вихователя ЗДО № 13 «Казка» м. Дрогобич Любов ЗЕМКО та Юлія ГОРНЯК.

У заключному слові Юрій КАЛІЧАК подякував усім учасникам конференції за результативну працю, щирість висловлених думок і високий інтелектуальний рівень доповідей і дискусій.