Студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми дошкільної освіти»

15 квітня 2021 року в університеті відбулася студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми дошкільної освіти».

У роботі конференції взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти: завідувачка кафедри професорка Марія Чепіль; професорки Надія Ашиток, Ореста Карпенко, Ольга Кобрій; доцентки Ірина Паласевич, Алла Ревть, Анна Федорович, Надія Дудник, Марія Ярушак; кандидатка педагогічних наук Оксана Яців, студенти IV курсу спеціальності “Дошкільна освіта”.

Відкрила конференцію завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти професорка Марія Чепіль, зазначивши важливість поєднання теоретичних напрацювань вчених і практичних розробок педагогів та методистів, які є на часі у процесі модернізації освітнього процесу в ЗДО. З вітальним словом виступила заступниця декана з наукової роботи доцентка Надія Дудник, побажавши успіхів учасникам, які цьогоріч розпочинають цикл заходів до Днів науки.

Студенти групи ДО-43 виголосили доповіді: А. Луців «Основні напрямки розвитку та модернізації дошкільної освіти»; А. Левкович «Вимоги до вихователя ЗДО у сучасних умовах»; О. Винник «Інноваційна діяльність вихователя ЗДО»; І. Заневич «Організація інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти»; О. Кайдан «Використання інноваційно-комп’ютерних технологій у роботі вихователя»; Л. Мальгівська «Форми співпраці ЗДО з батьками»; М. Зубик «Організація інтегрованих занять у закладі дошкільної освіти»; Н. Пасемко «Розвиток креативності дітей дошкільного віку»; С. Даниляк «Мовленнєво-творча діяльність дітей дошкільного віку»; В. Слюсар «Роль та завдання гри в естетичному вихованні дітей»; С. Федчик «Організація та зміст освітнього процесу в закладах дошкільної освіти»; І. Цмоканич. Під час конференції студенти демонстрували високий рівень теоретичних засад і власні позиції застосування методичних аспектів окреслених проблем після проходження педагогічної практики.

Насамкінець професорка Марія Чепіль подякувала всім учасникам за змістовну дискусію, цікаві презентації та творчу атмосферу.