Студентська конференція «Молодь. Освіта. Наука» як комунікаційний майданчик талановитої молоді

26 травня 2022 року в онлайн-режимі відбулася щорічна студентська науково-практична конференція «Молодь. Освіта. Наука», ініційована кафедрою практики англійської мови. У вітальному слові завідувачка кафедри Ірина Сирко відзначила виняткову роль творчої молоді у визначенні траєкторії розвитку сучасної науки, наголосила на актуальності створення комунікаційних майданчиків для студентів у форматі конференцій, висловила надію на плідну роботу учасників та конструктивну дискусію для вирішення актуальних проблем.

Під час заходу молоді дослідники презентували цікаві й змістовні доповіді з питань сучасного літературознавства, лінгвістики, компаративістики та ін. Кожна з них викликала жваве обговорення й побажання розвивати науковий напрямок роботи. Високий теоретичний і практичний рівень студентських досліджень засвідчив копітку роботу наукових керівників.

У підсумку зазначимо, що конференція «Молодь. Освіта. Наука» щорічно надає можливість активній талановитій молоді перевірити власні сили у дослідженні і презентації своїх наукових досягнень.