Студентки факультету психології, педагогіки та соціальної роботи – переможниці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських творчих робіт

Студентки факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Олена Курник (гр. ДО-24 Б), Мар’яна Лехновська (гр. ДО-24 Б), Діана Дерев’янко (гр. ДО-33Б) та Діана Бабій (гр. ДО-33 Б) взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських творчих робіт «Здорова дитина – здорова нація», який відбувся у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка. Студентки виконували творчі роботи під науковим керівництвом доценток кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Світлани Івах, Віолети Городиської, Анни Федорович.

Цього року на конкурс було подано 51 наукову роботу із різних закладів вищої освіти України. За результатами ІІ туру студентки Олена Курник та Мар’яна Лехновська за успішний захист роботи «Здоров’язбережувальне середовище як основа формування здорового способу життя дошкільників» нагороджені Дипломом ІІ ступеня.

Викладачі та студенти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи вітають Олену Курник, Мар’яну Лехновську та їх наукову керівницю доцентку Світлану Івах із цим досягненням і бажають подальших успіхів та нових перемог на стежині професійного зростання!

Вам буде цікаво