Студентка університету Вергун Мар’яна – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта»

Напередодні карантину студентки навчально-наукового інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Вергун Мар’яна, Свистун Христина та Добош Маріанна, які навчаються за освітньою програмою «Трудове навчання та технології. Інформатика», взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта». Експертний та завершальний (on-line) етапи конкурсної програми проходили у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка. Цього року на конкурс було подано 39 наукових праць студентів із різних закладів вищої освіти України.

За результатами ІІ туру студентка 4 курсу Вергун Мар’яна, яка підготувала і захищала наукову роботу «Розвиток спеціальних здібностей старшокласників до швейної справи у процесі профільного навчання», отримала заслужену нагороду – диплом ІІІ ступеня.

Студенти і викладачі навчально-наукового інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій щиро вітають Вергун Мар’яну та її наукового керівника кандидата педагогічних наук, доцента кафедри технологічної та професійної освіти Савку Лесю Василівну із цим важливим досягненням і бажають подальших успіхів, нових звитяг і творчих злетів на шляху професійно-педагогічного зростання.

Савка Леся Василівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної та професійної освіти

Generic selectors
Exact matches only