Студентка університету – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Дошкільна освіта”

Студенти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Діана Бабій (гр. ДО-23Б), Ірина Середяк (гр. ДО-23Б) та Софія Данилишин (гр. ДО-44Б) взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Дошкільна освіта”, який відбувся у Бердянському державному педагогічному університеті.
Цього року на конкурс було подано 74 наукові роботи із різних закладів вищої освіти України. За результатами ІІ туру студентка Діана Бабій за роботу “Розвиток емоційно-виразного мовлення старших дошкільників засобом образотворчої діяльності” нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.
Викладачі та студенти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи вітають Діану Бабій і її наукового керівника доцента Ірину Паласевич із цим досягненням та бажають подальших успіхів і нових перемог на стежині професійного зростання!

Generic selectors
Exact matches only