Студентка історичного факультету – переможниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки»

Студентка ІІІ курсу історичного факультету Роксолана Лецик здобула перемогу у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки», який проводився 9 – 10 квітня 2020 р. на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

У науковому дослідженні «Згуртування учнівського колективу на основі проектної технології» висвітлено шляхи вирішення проблеми організації взаємодії учнівського колективу та класного керівника в умовах діяльності загальноосвітньої школи.

Професорсько-викладацький колектив факультету вітає Роксолану Лецик та її наукового керівника старшу викладачку кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Олександру Свйонтик і бажає творчої наснаги, нових перемог та професійного зростання!

Generic selectors
Exact matches only