Студентка історичного факультету – переможниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки»

21 – 22 квітня 2021 року на базі Криворізького державного педагогічного університету в режимі онлайн відбувався ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки». Цього року на конкурс було подано понад 80 наукових робіт, які представляли заклади вищої освіти всієї України. Двадцять одну кращу роботу було винесено на особистий захист студентами перед комісією, яка складалася з висококваліфікованих спеціалістів.

Дрогобицький університет представляла студентка історичного факультету Роксолана Лецик (гр. ІП-41Б), яка здобула диплом І ступеня. Наукова робота «QR-коди як засоби мотивації навчання» була написана під керівництвом викладачки кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Олександри Свйонтик. Під час конференції Роксолана Лецик захистила своє дослідження і переконливо довела необхідність використання інноваційних засобів навчання для підвищення мотивації учнів до процесу вивчення історії України в школі.

Радіємо за успіхи студентки та її керівниці! Бажаємо подальших наукових успіхів!