Студентка інституту музичного мистецтва – учасниця національного проєкту «Мистецтво проти війни!»

22 квітня 2022 року з ініціативи Національної всеукраїнської музичної спілки відбувся національний проєкт «Мистецький рух за мир у Європі “Мистецтво проти війни!”».

До участі у проєкті були запрошені переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Серед них студентка магістратури інституту музичного мистецтва Вікторія Мазурик (клас доц. Андрія Душного), лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурів у сольному та ансамблевому виконавстві: «Talents of the World» в Одесі, «Київський колорит» у Києві, «Дніпровські хвилі» у Дніпрі; у дуеті з Романом Дидиком у Чехії, Великій Британії, Литві. Останнє досягнення Вікторії у дуеті – дипломант (V місце) на «International Orchestra and Ensemble Festival», який проводила Всесвітня Конфедерація Акордеоністів (грудень, 2021; президент – Фредерік Дешамп).

Серед учасників проєкту – учасники початкової мистецької освіти, студенти ЗВО, викладачі. Згідно з умовами кожен із них повинен був запропонувати епіграф перед виконанням та один твір на вибір. Пройшовши відбір, Вікторія гідно представила Франковий університет у такому важливому мистецькому форумі. Кожен охочий матиме можливість переглянути виступи учасників, адже проєкт є у вільному доступі на каналі НВМС (https://sites.google.com/view/musicforum/главная-страница).

Антоніна БОЙЧУК,

аспірантка інституту музичного мистецтва

Вам буде цікаво