Студентка інституту музичного мистецтва – лауреатка XVIII Обласного конкурсу українського художнього слова ім. І. Ірлявського

Студентка І курсу інституту музичного мистецтва Наталія Касинець здобула нагороду ІІІ ступеня у XVIII Обласному конкурсі українського художнього слова ім. Івана Ірлявського «Моя весна», який відбувся 28 травня 2020 року в Ужгороді (дистанційно).
Цьогоріч у конкурсі була рекордна кількість учасників – понад 90 конкурсантів змагалися у чотирьох номінаціях: «Поезія», «Проза», «Гумор» та «Власна творчість».
Наталія Касинець, виступивши у номінації «Власна творчість», натхненно декламувала власні вірші «Війна» та «Один момент». Конкурсантка здобула відзначення і нагороду ІІІ ступеня від поважного журі (голова журі – очільник крайової організації Національної спілки письменників України Василь Густі).
Вітаємо Наталію Касинець та бажаємо їй творчої наснаги, успішного навчання і нових перемог!

Generic selectors
Exact matches only