Студентка інституту фізичної культури і здоров’я – переможець Міжнародного турніру зі спортивної акробатики

2 – 4 березня 2018 року у Варшаві (Польща) відбувся VІІІ Міжнародний Кубок Варшави зі спортивної акробатики. Жіноча пара у складі студентки ІІІ курсу інституту фізичної культури і здоров’я Юлії Пилип’як та учениці Дрогобицької гімназії Олександри-Марії Табачинської стали володарками кубка серед дорослих.
Для наших акробатів цей турнір є продовженням підготовки до Чемпіонату світу, який відбудеться 13 – 15 квітня 2018 року в Антверпені (Бельгія).
Керівництво університету та інституту фізичної культури і здоров’я вітає Юлію Пилип’як із перемогою та бажає подальших успіхів у спортивній кар’єрі!