Студентка філологічного факультету – переможниця Всеукраїнської студентської олімпіади з польської мови та літератури

3 грудня 2021 року в Хмельницькому національному університеті  відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з польської мови та літератури, організаторами якої були кафедра слов’янської філології та фундація “Допомога полякам на Сході”. У ній взяли участь студенти спеціальностей “035 Філологія”, “014 Середня освіта” та інші охочі перевірити свої знання.

Конкурсні завдання олімпіади передбачали перевірку знань, умінь і навичок із лексики та граматики, аудіювання, розуміння друкованого тексту, говоріння (історико-літературні компетенції), а також щодо володіння інформацією про культуру й традиції Польщі.

Серед переможців – студентка ІІ курсу філологічного факультету Катерина Кутова (група ПА-23Б), яка посіла почесне ІІ місце. До участі в олімпіаді студентку підготувала доцентка кафедри світової літератури та славістики Ганна Іваночко.

Вітаємо Катерину Кутову та її наукову керівницю із перемогою! Бажаємо невичерпної творчої енергії, нових досягнень у науковій роботі та невпинного професійного зростання!