Студентка філологічного факультету – переможниця обласного етапу XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

27 листопада 2021 року у Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну відбувся обласний етап XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів та курсантів у 2021 – 2022 навчальному році.

Нещодавно Міністерство освіти і науки України підбило підсумки фінального етапу Конкурсу. Переможницею серед студентів закладів вищої освіти (гуманітарний профіль) стала студентка філологічного факультету Ірина Мицак, яка виборола Диплом І ступеня. До участі в Конкурсі студентку підготувала доцентка кафедри української мови Марія Стецик.

Вітаємо Ірину Мицак і її наукову наставницю доцентку Марію Стецик із високою нагородою! Бажаємо невичерпної творчої енергії, нових досягнень у науковій роботі та невпинного професійного зростання!

Зазначимо, що проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковане з метою стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури, розвитку інших рідних мов в Україні.