Студентка факультету початкової та мистецької освіти здобула Диплом ІІІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

4 квітня 2019 року у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» (м. Київ) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти». До участі у підсумковій науково-практичній конференції було запрошено 24 учасники з різних українських вишів.

Наш університет представляла студентка II (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання факультету початкової та мистецької освіти Світлана Кобенко. Вона презентувала результати дослідження «Музикотерапія як засіб реабілітації дітей з особливими освітніми потребами», що здійснювалося на базі Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької. За підсумками проведеного конкурсу студентка отримала Диплом ІІІ ступеня. До речі, власні досягнення вона успішно реалізує у своїй родині, де разом із чоловіком виховує чотирьох «вуличних» дітей, позбавлених батьківського піклування.

Колектив факультету початкової та мистецької освіти вітає Світлану Кобенко і її наукового керівника доцента кафедри педагогіки та методики початкової освіти Ірину Садову та бажає їм подальших успіхів у наукових досягненнях!

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors