Студентка факультету початкової та мистецької освіти – переможниця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта»

15 квітня 2021 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта». На конкурс було надіслано 72 наукові роботи із закладів вищої освіти.

Дрогобицький університет на підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру конкурсу представляла студентка факультету початкової та мистецької освіти Наталія Негід, яка гідно презентувала результати свого наукового дослідження «Інтелект-карти як засіб візуалізації навчального матеріалу на уроках читання в початковій школі», дала переконливі, вичерпні відповіді на запитання членів журі та заслужено одержала перемогу – посіла ІІІ місце й нагороджена Дипломом ІІІ ступеня. Наукова керівниця – доцентка кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі Світлана Луців.

Колектив факультету початкової та мистецької освіти й студенти щиро вітають Наталію Негід та її наукову керівницю з перемогою і бажають нових наукових здобутків!

Вам буде цікаво