Студентка Дрогобицького університету – переможниця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта»

Студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Ірина Cередяк (гр. ДО-33Б) взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбувся у Бердянському державному педагогічному університеті. Наукова керівниця – доцентка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Світлана Івах.

Метою конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Цього року конкурсанти зі закладів вищої освіти різних регіонів України надіслали понад 70 робіт, в яких досліджувалися актуальні проблеми дошкільної освіти. Галузева конкурсна комісія, затверджена Міністерством освіти і науки України, уважно вивчила, обговорила та прорецензувала всі роботи й рекомендувала до захисту у II турі 18 наукових робіт, які набрали найбільшу кількість балів.

Захист наукових робіт проходив за встановленим регламентом. Відповідаючи на запитання від високоповажних членів журі, конкурсанти мали змогу продемонструвати рівень розуміння досліджуваної проблеми, сформованість аналітичного та творчо-критичного мислення, вміння логічно викладати свої судження та розкривати власне ставлення до теми наукового пошуку. Після завершення доповідей учасників проводилася нарада конкурсного журі. На підставі відкритого обговорення студентських наукових робіт та оцінки наукових доповідей учасників конференції галузева конкурсна комісія визначила переможців конкурсу.

За результатами ІІ туру студентка Ірина Середяк за роботу «Формування основ полікультурної вихованості дітей старшого дошкільного віку» нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

Викладачі та студенти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи вітають Ірину Середяк і її наукову керівницю доцентку Світлану Івах із цим досягненням та бажають подальших успіхів і нових перемог на стежині професійного зростання!