Студент університету – учасник ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»

Студент групи ФР-43 Дмитро Дужий

Студент ІV курсу спеціальності «Фізична реабілітація» інституту фізичної культури і здоров’я Дмитро Дужий взяв участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», який відбувся у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка. Цього року на конкурс було подано 51 наукову роботу з різних закладів вищої освіти України.

Робота конкурсанта «Методика фізичної терапії хворих з невропатією лицевого нерва» була високо оцінена за актуальність проблеми, новизну та оригінальність ідей, використані методи дослідження.

Професорсько-викладацький колектив інституту вітає Дмитра Дужого та його наукового керівника доцента кафедри фізичної терапії, ерготерапії Ніну Грибок.

Generic selectors
Exact matches only